Apotheka apteek

Apotheka apteek

Apotheka apteegikett koondab üle 150 apteegi Eestimaa eri kohtades, pakkudes ravimeid ja esmatasandi tervishoiuteenust nii linnas kui maal. Apteek on esimeseks kohaks, kust me tervisealast nõu küsime. Seetõttu on Apotheka apteekrite südameasjaks aidata Sind ravimiküsimustes ning ennetada seeläbi haigusi või nende süvenemist.

Ravimiinfo: http://www.raviminfo.ee/apteek.php?apteek=33092

 

Asukoht:

kaubanduskeskuse 1. korrus

Kontakt:
Ardis sport

Ardis sport

OÜ Ardise Sport tegeleb spordiriiete, -tarvete, matkavarustuse, trenazööride ja jalgrataste jae- ja hulgimüügiga. Talvehooajal on meil laias valikus talispordivarustust. Lisaks sellele teeme jalgrataste remonti ja hooldust ning laenutame ja hooldame talispordivarustust.

Meil on ka kalanduse osakond, kus on müügil väga lai valik kalastustarbeid ja riideid ning jalatseid kalameestele.

Müüme ka paate, nii kummist kui alumiiniumist.

Asukoht:

kaubanduskeskuse 2. korrus

Kontakt:
Optium Grupp prillipood

Optium Grupp prillipood

Optium Grupp on arenev prillpoodide kett. Ettevõtte üks peamisi eesmärke on kliendi rahulolu, seega täiendame pidevalt oma tootevalikut, pöörame erilist tähelepanu teenidajate professionaalsusele ning teeninduskultuuri kõrgele tasemele.Meie laias kaubavalikus võib leida tuntud prilliraamide brände. Samuti pakume kvaliteetseid päikeseprille ja kontaktläätsi.

Asukoht:

kaubanduskeskuse 2. korrus

Kontakt:
Sportland

Sportland

Sportland on rahvusvaheline, maailma parimaid spordi- ja vabaajakaupu müüv kaupluste kett.

 Asukoht:

kaubanduskeskuse 1. korrus

Kontakt:
Terrasport Fitnessklubi

Terrasport Fitnessklubi

Fitnessklubi TERRASPORT avas oma uksed 2015. Aastal Jõhvi kesklinnas ja klubi pindala on ligi 300 m2. Pakume oma klientidele laia teenuste valikut ja erinevaid võimalusi spordiga tegelemiseks.

Suur jõusaal kaasaegsete trenažööridega:
— treeningute saal erinevate grupitreeningute läbiviimiseks (Yoga, Aeroobika, Fit Ball, Bodypump, Stretching, Zumba, laste treeningud ja personaalsed treeningud);
— solaarium;
— massaaž.
Oleme lahtiolekuaja osas väga paindlikud ja valida saab erinevate pakettide ja kliendikaartide ning ühekordse külastuse vahel.

Meie klubist saate hea enesetunde ning tugevdada oma tervist.
Ootame kõiki spordihuvilisi meie fitnessklubisse!

Asukoht: 

O. korrus, maaalune parkla

Kontakt: